Sluníčko už začíná hřát a léto se pomalu ale jistě blíží. Pokud jste právě zjistily, že nemáte co na sebe, pomůžeme vám s tím! Připravili jsme si pro vás nové kousky oblečení i slevy!

Věříme, že krása je v jednoduchosti. Zároveň ale víme, že barvy dokáží rozzářit každý den. A proto jsme naše šaty a trička tentokrát ladili do příjemných barevných kombinací.


U šatů se můžete těšit na náš i váš oblíbený střih, který sluší každé postavě, a tak se nemusíte bát objednat si šaty nejen pro sebe, ale i pro vaši kamarádku či maminku. Příjemný materiál i vzdušný střih jsou ideální do parních letních dnů. Šaty se navíc hodí jak do formálnějšího prostředí s lodičkami, tak s teniskami do parku nebo na grilovačku. A jak už jsme výše zmínili, jemné pastelové barvy či výrazný kostkovaný vzor vám i vašemu okolí zlepší náladu.


Trička jsme pro vás stejně jako šaty připravili taková, která můžete nosit jak do práce tak na volný čas. Výraznější barevné kombinace vám budou slušet především s jednoduššími kalhotami nebo sukněmi. Příjemný materiál pak oceníte především při tropických teplotách.


Aby se vám letní šatník lépe vybavoval, připravili jsme si pro vás slevy. Šaty u nás pořídíte již za 399 Kč, trička dokonce jen za 199 Kč!


Přejeme vám příjemné jaro a léto, třeba v některém z našich kousků
Vaše Móda Prostějov