Teploty se šplhají nahoru a s nimi i šance, že příští párty s přáteli raději strávíte venku na čerstvém vzduchu. Sezóna zahradních oslav a grilovaček je tu. Jste na ni ale připraveni?

Dámy se na letních venkovních akcích neobejdou bez vzdušných a pohodlných šatů. Takových, ve kterých se budou cítit skvěle po celý den i večer. Přes den v nich nesmí být horko, večer si přes ně přehodí sáčko nebo džínovou bundu a zábava může pokračovat. Všechny tyto stěžejní kousky najdete na naše e-shopu v sekci Ženy.

Pánský dress code na letní venkovní akce se skládá z více položek. Muži si mohou vybrat mezi kvalitním a pohodlným oblekem, nebo mohou sáhnout po volnočasových kouscích jako jsou košile či polotrika. A přes ně si večer mohou stejně jako dámy přehodit saka. To vše najdete na e-shopu v pánské sekci Košile, kalhoty a Obleky.

U všech výše zmíněných pánských i dámských kousků je důležité, aby byly ušité z kvalitního materiálu, ve kterém se nebudete příliš potit. Také si nezapomeňte vybrat správnou velikost a střih, které zaručí, že vás oblečení nebude škrtit nebo dřít. V neposlední řadě je důležité, abyste si vybrali vzor nebo barevnou kombinaci, která se vám líbí. Protože v outfitu, ve kterém se sami sobě líbíte, budete sebevědomější a díky tomu si celou akci daleko víc užijete.

Potřebujete poradit s výběrem letního outfitu? Neváhejte se nám ozvat na chatu nebo nám zavolejte. Zastavit se můžete také v jedné z našich kamenných prodejen.

A teď už nám nezbývá nic jiného, než vám popřát krásné léto a spoustu příjemně strávených chvil s rodinou a přáteli.

Vaše Móda Prostějov