Léto už pomalu ale jistě klepe na dveře. Ať už ho prožijeme s rouškami a dvoumetrovými rozestupy, nebo bude svět takový jako loni, všichni si období výletů, odpoledních grilování a večerních posezení na zahrádkách chceme užít. A my víme, jak vám s tím můžeme pomoci!

Všichni známe ten pocit, kdy se bavíme v dobré společnosti, ale něco nás tak nějak ruší. Nepohodlné kraťasy, příliš krátké vyhrnující se šaty, oblečení z materiálu, na kterém jsou vidět skvrny od potu, a tak dále. V létě se tyhle nepříjemné maličkosti stávají zásadním problémem. Nikdo z nás se nechce potit v neprodyšných materiálech nebo nepohodlných střizích. Jak si tedy vybrat oblečení, ve kterém se budeme celé léto cítit dobře?Máme pro vás 3 rady, které vám pomohou vybrat si vhodné letní oblečení:

Vhodný materiál
Na léto si vybírejte především vzdušné oblečení. Nebojte se volnějších střihů nebo kratších nohavic. Zároveň si pečlivě prohlížejte složení materiálů, ze kterých je oblečení vyrobeno. S bavlněným oblečením nemůžete šlápnout vedle v žádném ročním období. V létě se ale nebojte sáhnout ani po dalších lehčích materiálech mezi něž patří například viskóza. Pohodlí vám pak zaručí například příměs elastanu. V neposlední řadě si dávejte pozor, jaké barvy si v létě oblékáte. Některé totiž ve spojení s nevhodným materiálem snadno vytváří skvrny od potu.Správný střih a padnoucí velikost
Ať už máte radši přiléhavější nebo volnější střihy, v létě dbejte především na to, aby vám oblečení sedělo. V dusných a parných letních dnech se přece nechcete zaobírat ještě tím, že vás někde škrtí pásek nebo si neustále popotahujete malou sukni.Vybírejte si oblečení, ve kterém se cítíte dobře!
Tato rada platí samozřejmě po celý rok. Nenechte se vystresovat časopisy a sociálními sítěmi, kde na jaře a v létě vychází články o tom, že bychom měli v létě vypadat co nejlépe a rovnou nám i radí, jak zhubnout do minisukní a plavek. Každý z nás se cítí dobře v jiném oblečení a každý také vypadá dobře v jiném oblečení. Nenakupujte tedy jen kousky, které je právě trendy. Vyberte si takové, ve kterých se sami sobě líbíte, které vám sedí a díky kterým se budete cítit dobře v každé situaci. Jen v takovém oblečení si můžete užít celé léto!


Letní oblečení tedy vybírejte pečlivě, i na něm závisí to, jak se budete cítit třeba na zahrádce s přáteli. Přejeme vám hodně štěstí při vybírání nových kousků a krásné léto!