Rok 2020 byl snad nekonečný! To, že dokonale zpřeházel dosavadní způsob života úplně všem, nás nejen zaskočilo, ale také nás to mnoho naučilo. A proto se s vámi v tomto článku chceme podělit o to, co tento turbulentní rok přinesl nám. A potom už se všichni vrhneme na vanilkové rohlíčky! Nebo máte radši linecké?

Co nás rok 2020 naučil?

1. Nic není jisté
Tedy až na to, že šaty dělají člověka! Ale o tom třeba někdy jindy. Když jsme na jaře museli zavřít kamenné prodejny, byl to pro nás šok. My jsme nemohli prodávat oblečení tak, jak jsme byli zvyklí, vy jste si ho k nám nemohli přijít osahat ani vyzkoušet. Báli jsme se, že zavření obchodů zpřetrhá naše dobré vztahy s vámi, našimi zákazníky.


2. Přizpůsobivost je nutná
Najednou jsme se my, naše oblečení i vy přesunuli na internet. Doposud jsme byli zvyklí s vámi komunikovat hlavně tváří v tvář. Najednou jste ale plnili imaginární košíky a my jsme vám nové kousky do šatníku posílali, aniž bychom vás v nich viděli.

3. Dělat si radost je důležité
I když by se mohlo zdát, že kupovat si letos oblečení bylo vzhledem k tomu, že jsme značnou část roku prožili v lockdownu, trochu zbytečné, my ani vy jsme tento přístup za vlastní nepřijali. Dělalo nám radost, když jsme mohli dělat radost vám. Nový kvalitní a slušivý kousek oblečení totiž zlepší náladu každému. Cítit se v něm dobře můžete při práci z domova i na procházce v roušce.


4. V nouzi poznáš přítele
Pokud neprodáváte léky nebo nevlastníte obchod s potravinami, pravděpodobně byl pro vás a váš byznys letošní rok těžký. I my jsme museli změnit mnoho plánů a ne vždy šlo o změny příjemné. I proto jsme opravdu vděční, že kolem sebe máme v Módě Prostějov skvělý tým. Děkujeme všem, kteří se na chodu naší firmy podílejí - od těch, kteří pro vás oblečení šijí, prodávají vám ho v kamenných prodejnách, až k těm, kteří pro vás připravují každou novou kolekci (tu nejnovější můžete mimochodem vyhlížet už teď - představíme vám ji po Vánocích!).

To největší poděkování ale patří vám, našim zákazníkům. Děkujeme vám za to, že jste zůstali našimi zákazníky i v tomto podivném roce. Doufáme, že jste všichni zdraví, a že vás čekají klidné vánoční svátky v přítomnosti vašich blízkých.

PS: dejte nám vědět, pokud si ke štědrovečerní tabuli obléknete jedny z našich šatů, nebo se na dlouhých procházkách zachumláte do našeho teplého kabátu. Jak jsme psali výše - vaše radost dělá radost nám!


Přejeme vám krásné Vánoce a pevné zdraví v novém roce!
Těšíme se na viděnou
Vaše Móda Prostějov