Už jste si obměnili šatník a jste připraveni na jaro a slunečné dny? Ne? Rádi vám s tím pomůžeme. Na e-shopu totiž už nyní najdete novou jarní kolekci!


Zimní kabát ještě raději úplně neuklízejte, některé dny už jsou ale dostatečně teplé na to, abyste ven mohli vyrazit v lehčím jarním kabátku. Elegantní a jednoduchý střih se hodí jak k sukním či šatům, tak k dlouhým kalhotám. Jarní kabátek se tedy nemusíte bát kombinovat, slušet vám to v něm bude vždycky!


Teplejší počasí také vybízí k nošení šatů. Připravili jsme si pro vás jak elegantní jednobarevné, tak volnější vzorované šaty. Oba střihy jsou pohodlné a sluší všem typům postavy, doporučujeme vám je tedy nasit hlavně ve chvíli, kdy se chcete cítit dobře. Takže pořád :)


V neposlední řadě by vám v jarním a letním šatníku neměly chybět halenky a trička s krátkým rukávem. Vybírat si můžete hned z několika střihů i vzorů, všechny se ale hodí jak do práce, tak například na procházku.


Chcete si pořídit nové jarní kousky, ale bojíte se objednávek online? U nás se bát nemusíte. Kousky, které si objednáte na našem e-shopu, můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit. Zkušební kabinku si tedy vytvořte v pohodlí domova. A pokud se s velikostí či střihem chcete trefit na první dobrou, napište našemu chatbotovi nebo zavolejte na číslo +420 773 795 773 a my vám s výběrem rádi poradíme.

Přejeme vám krásné jaro a pevné zdraví!