Co se vám vybaví, když se řekne Itálie? Nás napadne letní dovolená, bezstarostnost, volnost, krása a originalita. Můžete nám odporovat, že Itálie taková není. Rozhodně ale taková je naše nová kolekce, která je Itálií inspirovaná.


Jestli jste někdy byli na letní dovolené v Itálii, určitě ten pocit znáte. Spalující slunce, vítr ve vlasech, bezstarostný a příjemně strávený čas. A přesně to bychom vám rádi naší novou kolekcí připomněli kdykoli si nějaký kousek z ní obléknete. Protože kdo by se takto nechtěl cítit po celý rok?


Skandinávský styl byl trendy poměrně dlouho, letos se ale můžeme těšit, že v ulicích uvidíme barevnější, rozevlátější a živější kombinace. I ty ale budou pokračovat v nastoleném trendu pohodlí. A nám se tento směr líbí. Důležitý je pro nás ale ještě jeden další aspekt oblékání. Opakujeme to u každé naší kolekce a ani tato není výjimkou - chceme, aby se v našem oblečení každá žena cítila skvěle. Proto navrhujeme střihy, které jsou slušivé, a šijeme z materiálů, které jsou kvalitní a pohodlné. Není totiž nic horšího, než když vás váš outfit v létě nepříjemně škrtí a dře a ještě ke všemu se v něm cítíte nesvá. To se vám ale v našich volných šatech, sukních, halenkách a plátěných kalhotách nestane.


Ať už tedy hledáte kousky do šatníku, které využijete na letní dovolené u moře, nebo si chcete pořídit příjemné a stylové letní oblečení do práce a následně na skleničku s kamarádkami, s naší italskou kolekcí nemůžete šlápnout vedle. Celá je navíc navržená tak, aby se spolu jednotlivé kousky daly jednoduše kombinovat a zároveň se vám nikdy neokoukaly.


A jestli se vám zdá, že je léto ještě daleko a na pořizování jarního a letního oblečení je ještě čas, nenechte se zmýlit. Sluníčko už pomalu začíná hřát a mezitím naše halenky a šaty můžete nosit i k džínům nebo volným kalhotům.